Okey Uygulaması

Üye Girişi

Misafir GirişiNickim Askıda

Android için Okey Uygulaması

Okey Uygulaması

Okeyy.Net'de hesabınız yok mu ?

Yeni Üyelik Oluştur

Yorumlar

Okey oyna, bu oyun bilindiği üzere Türk oyunudur ve akla gelen ilk sitelerden birisi olan Okeyy.NET günümüz teknoloji ise yazılmış html5 destekli bir oyundur. Canınız sıkıldığında tek başınıza kaldığınızda bu siteden oyuna giriş yapabilirsiniz.

Okey Oyna

okey

Yeni tasarımı ile gözlere hitap eden sitemiz oyuncularını da her zaman ön planda tutarak oyun turnuvaları düzenlemektedir. Turnuva ödüllerinde çeşitlilik göstererek hediyeler yollamaya devam ediyoruz! Henüz oyun salonlarımızda oyun yapmadıysanız hemen oyun salonlarına giriş yapabilirsiniz. Sizleri oynamaya davet ediyoruz.

Canlı okey sitesi için oyun odalarımıza isterseniz Misafir girişi yapabilirsiniz. İsterseniz de kendi üyeliğiniz ile giriş yaparak puan kazanmaya başlaya bilirsiniz. Bu oyunu oynamayı bilmiyorsanız web sitemizde oyunu nasıl oynayabileceğinizi gösteren resimli ve videolu makalelere göz atabilirsiniz. Oyun da kaç taş var diye merak edenler için kısa bir açıklama yapmak gerekirse.

Okey Odaları

okey odaları

Oyunda toplam 106 vardır. Bu taşlar 1-13 arası 4 adet renkten oluşmaktadır. 2 adet sahte canlı okey sitesi ile birlikte toplam 108 taş bulunmaktadır. Peki hangi taş nasıl bileceksiniz? Gösterge taşının 1 üst rakamı joker yerine geçmektedir. Misal mavi 3 göstergemiz ise mavi 4 okeydir. Oyunda beyaz taş joker gibi kullanılır. Yani istediğiniz her taşın yanına koyabilirsiniz.

Var olan bir çok oyun sitesi şuan eski teknoloji olarak değerlendirdiğimiz Java ile oynanmaktadır. Bir çok tarayıcı Java desteğiniz kaldırdığı için artık bu tür siteler açılmamaktadır. Html5 canlı okey sitesi oyunumuz ise istediğiniz tüm tarayıcılardan giriş yapabileceğiniz bir şekilde tasarlanmıştır. Google Chrome, Mozilla FireFox, Opera, Explorer Edge gibi daha ismini yazmadığımız bir çok tarayıcı ile giriş yapabilirsiniz. Modern tarayıcı diye adlandırılan bu tarayıcılar diğerlerine göre daha hızlı çalışır. Android ve iphone gibi telefonlarınızdan oyun oynaya bileceğinizi biliyor muydunuz? Artık bilgisayar yerine cep telefonlarınızdan oynayabileceğinizi öğrendiğinize göre salonlarını denemelisiniz.

İsterseniz oyun oynayın. Sıkıldıysanız sohbet edin! Bu oyun sadece bir oyun değildir. Çoğumuzun eğlence için yaptığı bir Aktivite’dir. En iyi arkadaşlarımızı seçtiğimiz bu oyunda ki heyecan bir başka.

Canlı Okey Siteleri

okey oyna

Türk insanının en sevdiği oyunların başında gelen bu oyunu her dönemde sevilerek oynamış ve popülerliğini sürdürmüş bir oyundur. Bilindiği her çağda bu denli popüler olmayı başarmış olan bu oyun günümüzde de milyonlarca kişi tarafından sevilerek oynanan, farklı internet siteleri tarafından üyelerine sunulmaktadır. Her zaman daha eğlenceli ve iyi bir oyun isteyen kullanıcıların bu noktada tercih ettiği en biline ve iyi internet sitesi ise, bu sitesidir.

Canlı Okey Oyna

okey

Bu sitede yer alan oyun seçenekleri arasından seçim yapan üyeler istedikleri masalara oturma imkanı elde ederek oyuna hemen başlayabilirler. Normal rummy oyna ücretsiz bir şekilde masa oyunu severlere hizmet vermektedir. Sitemiz sayesinde tüm oyuncular yeni kişiler ile tanışabilmek ve iyi dostluklar da ayrıca kurabilmektedir. Sağlam bir alt yapı hizmeti bulunan web sitemiz. Her an ulaşılabilir müşteri temsilcileri ve kolay kullanıma sahip site olma özelliği ile aranan her oyunun rahatlıkla bulunabildiği bir site özelliğindedir.

Okey Odaları Listesi

okey masa

Site tercihi yapacak olan kişilerin ilk tercihi uzun süredir kaliteli ve kesilmeyen hizmeti ile göz dolduran bir oyun sitesi olmalıdır. Binlerce oyunun bir arada bulunduğu bu sitede oyunların her türde olanına yer verilmiştir. Her yaşa ve her zevke uygun olan oyunlar içinden kendine uygun olanı ya da istediği oyunu seçen üyeler çok kısa süre içinde istedikleri oyun masasına oturarak oyunun keyfini çıkartabiliyor.

Okey Oynama Siteleri

okeyde bitme

Rummy oyunu meraklıları için çok güzel bir oyun sitesi olan web sitemiz. Canlı okey için tasarlanmış html5 yani cep telefonundan (akıllı telefon), tablet ve masaüstü bilgisayarlarınızdan rahatça giriş yapabileceğiniz bir oyun sitesi. Ücretsiz bir şekilde eğlenebileceğiniz sohbetli okey oyna net sitesi siz değerli kullanıcılarımız için her zaman güncellenmektedir.

Okey oyna için en iyi online alternatiflerden olan adresimiz uzun zamandan beri ara vermeden hizmet sunumu yapmaktadır. Üstelik sitemiz içerisinde gerçekleştirmiş olduğumuz güncellemeler sayesinde artık donma gibi problemler olmama garantisi ile oyun katılımı sağlamanız mümkündür.

Bu sayede internet üzerinden oynamaktan maksimum keyif almanız mümkün olacaktır. Görüntü kalitesi sayesinde gerçek oyundan hiçbir farklı kalmayan canlı okey salonları daha pratik bir kullanım avantajını da beraberinde getirmektedir. Üstelik online şekilde oyun katılımı sağlayacağınız için herhangi bir şekilde önyargılarla uğraşmak zorunda kalma ihtimaliniz de bulunmamaktadır.

Mobil Okey Siteleri

Bir oyun sitesi olarak mobil okey oyna siteleri konusunda aralıksız bir şekilde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Başta genel salonlarımız olmak üzere kiralık olan salonlarımızda ya da diğerlerinde oyun katılımınızı gerçekleştirebilirsiniz. Bu kapsamda hizmetlerimizden yararlanabilmek için üyeliğinizi adresimize tanımanız yeterli olmaktadır. Sitemizdeki üyelik işlemleri ana sayfamız üzerinden gerçekleştirilmektedir.

Üyeliğiniz de politikalarımız gereğince detaylı kişisel bilgi paylaşımı yapmanıza da gerek yoktur. Böylece mahremiyetiniz üyelik işlemleri süresi boyunca da kolaylıkla sağlanabilmektedir. Üstelik oyun katılımı yapmak istemediğinizde sitemize üye girişi yapmayarak hesabınızı sildirebilirsiniz. Bu işlem için on dört gün boyunca mobil cihazlarından ve bilgisayarlardan adresimize giriş yapmamanız gerekmektedir.

Canlı Okey Oyunu Siteleri

Normal Okey

Normal farklı çeşitleri ile oynanan oyunlardan biri olarak bilinmektedir. Oyunun kökeni eski olduğu için zamanla birlikte yeni türleri de ortaya çıkmıştır. Canlı okey odası türün ilkidir. Buna karşın halen pek çok insan tarafından tercih edilen bu oyun sitemizden online şekilde oynanabilmektedir. 106 adet taş ile oynanan oyunca amaç anlamlı seriler yapmaktır. Seri yapabilmek için ise yan yana en az 3 taş gelmesi gerekmektedir.

Örneğin siyah 1,2 taşlarının bir seri olabilmesi için yanına siyah 3 ya da joker taşının gelmesi gerekmektedir. Böylelikle isteka üzerinde yer alan taşların tamamı kendi içlerinde anlamlı seriler oluşturmasından sonra el bitmektedir. Bir el içerisinde hiçbir oyuncu istakasını açamaz ise hiçbir puan kaybı ya da kazanımı elde edilememektedir.

Sohbetli Okey Sitelerine Giriş

Online ookkey oynamak sohbetli okey size mani olmamaktadır. Adresimiz içerisinde sohbet sistemlerimiz oldukça gelişmiştir. Böylece boş zamanların en eğlenceli aktivitelerden biri olan sitemiz, aynı zamanda sosyal bir çevre edinimi de sağlamak için kullanılabilmektedir. Sohbet sistemlerimizin kullanımı genel salonlarımızda başlamaktadır.

Ayrıca üyelerimiz kurallar dışına çıkmadan özel mesaj yolu ile de birbirleri ile iletişim kurabilmektedir. Sitemizde sohbet kurallarına uyum sağlamak oldukça kolaydır. Bunun için küfürlü, argo ya da cinsel çağrışım yapacak kelime seçimlerinden uzak durmak yeterlidir. Ayrıca muhabbetlerin ilerlemesi için iki tarafında da konuşmak konusunda istekli olması gerekmektedir. Bundan ötürü diğer üyemiz konuşmak istemiyorsa rahatsızlık yaratmamak için mesaj sistemlerinizi kapamanızı öneriyoruz.

Canlı Okey Oyunu Salonları

Mobil oyun oynamak artık her saatte mümkün olduğu kadar her yerde de mümkün olmaktadır. Aile olarak sistemlerimizin tümü mobil teknik altyapı ile zenginleştirilmiştir. Bu sayede adresimize erişimler konusunda istediğiniz modelde olan akıllı cihazların kullanımı da mümkün olmaktadır. Bu sistem internetten canlı okey olarak isimlendirilmektedir. Bazı siteler, okey sistemlerini uygulamalar, diğer tabirle aplikasyonlar üzerinden vermektedir.

Ancak sitemizde kullanım kolaylığı düşüncesi hakimdir. Bundan ötürü siz değerli üyelerimizin anında ulaşımları için uygulama indirmek gibi bir zorunluluğumuz bulunmamaktadır. Cihaz konusunda olduğu gibi kullanılan mobil internet tarayıcısı konusunda da üyelerimiz serbesttir. Adresimiz tim mobil internet tarayıcıları ile birlikte uyumlu şekilde çalışabilmektedir.

Okey Odaları ve Siteleri

Okey sitesi ile normal olarak keyfi sürmek için sitemizi değerlendirmeniz yeterli olacaktır. Sohbetli sistemlerimizin yanı sıra adresimiz içerisinde kiralık salonlarımız bulunmaktadır. Bu tip salonlarımızı değerlendirmeniz halinde kendi salonunuzda yönetici olmak şansınız doğmaktadır. Üstelik odanızda farklı yöneticiler atayarak kurallar çerçevesinde kendi salonunuzu kurmanız da mümkündür.

Bunun yanı sıra adresimizde oyuncuların sayısı oldukça fazladır. Böylece zaman fark yaratmaksızın sitemiz içerisinde her an oyuncu bulunması mümkündür. Özellikle gecenin ilerleyen saatlerinde uyku tutmayan üyelerimiz kendi aralarında oyun turnuvaları bile düzenlemektedir. Samimi olduğu kadar seviyeli de olan sitemiz içerisinde siz de üyelik işlemlerinden sonra istediğiniz arkadaşlıkları kurup oyun katılım gerçekleştirebilirsiniz.

Mobil Okey Sitelerine Giriş

Oyun salonları sayesinde arkadaş çevreniz ile oyun oynama imkanını kaçırmak pek akıllıca olmayacaktır. Eski sitil kahvehanelerden kurtulmak isteyenler için html5 olarak tasarlanmış oyunumuzu mutlaka oynamanız gerekiyor. Yaramaz gençlik artık yetişkin hale geldi. Yetişkinlerin genel olarak oynadığı bu oyundan oldukça haz alacaksınız. Mobil Okey salonları tamamen oyun amaçlı olmakla birlikte sohbet de edilebilmektedir. Oyunun asıl amacı rakiplerden önce elini açmak ve en yüksek puanla oyunu bitirmektir.

Canlı oyun salonları arasında en gözde sitemiz gün geçtikçe çoğalmaktadır. Kullanıcının çoğalması ile birlikte daha çok sohbet ve oyun oynayan oyuncularımız puanlarına puan katarak 1. olmak için yarışıyorlar.

Canlı Okey Siteleri

Bu salonların asıl amacı internette oyna ve eğlenceyi yaşamaktır. Oyun oynamayı amaç olarak değil hobi haline getiren Türk insanı gün geçtikçe daha da tecrübeli bir oyun sergiliyor. Usta oyuncuların yer aldığı Web sitemizde turnuvalarımız devam etmektedir. Bu turnuvalar sayesinde dönem dönem en iyi oyuncularımızı seçiyoruz. Canlı ve heyecanlı bir oyun için ellerinden geleni yapan masa oyuncuları sayesinde heyecan geçtikçe artıyor. Bu oyunu 7’den 70’e herkes oynayabilir. Fakat sitemiz de yaş sınırı olduğu için 18 yaş ve üzeri oyuncular kabul edilmektedir.

Hayatın farklı anlarında, farklı insanlarla oyun oynamak ve yeni insanlarla tanışmak oyunun asıl amacı haline gelmiş gibi. Oyun sitemize dikkat ettiğimizde oyun kadar sohbet de yapılmaktadır.

İki kişilik (2) Okey Oyna

Tek kişilik oynamaktan çoklu oyunlara kadar artık her türlü imkana, internetten erişim sağlamak mümkündür. Üstelik , kökeni en eskiye dayanan ve halen eğlenceli kabul edilen nadir oyunlardan biridir. İlk zamanlarında düz okey alternatifleri yoğunlukla kullanılırken günümüzde farklı türleri de kullanımlara açılmıştır. Çanaktan, 101’e kadar değişen oyun türlerine Google okey şeklinde araştırmalar yaparak saniyeler içerisinde erişim sağlamak mümkündür. Üstelik artık sitelerde deneme sistemleri de aktiftir. Yani sitelere giriş yapıldığında üyeliksiz okey oyunu alternatifleri kullanılabilmektedir. Kullanımda olan alternatifler sayesinde se kişisel veri paylaşımı yapılmadan oyun katılımları gerçekleştirilebilmektedir. Ayrıca imkanlar, taş çalma sıkıntısını ortadan kaldırarak güzel okey siteleri olanaklarını da meraklılarına sunmaktadır.

a alternatifleri yoğunlukla kullanılırken günümüzde farklı türleri de kullanımlara açılmıştır. Çanaktan, 101’e kadar değişen oyun türlerine Google okey salonları şeklinde araştırmalar yaparak saniyeler içerisinde erişim sağlamak mümkündür. Üstelik artık sitelerde deneme sistemleri de aktiftir. Yani sitelere giriş yapıldığında üyeliksiz oyna alternatifleri kullanılabilmektedir. Kullanımda olan alternatifler sayesinde se kişisel veri paylaşımı yapılmadan oyun katılımları gerçekleştirilebilmektedir. Ayrıca imkanlar, taş çalma sıkıntısını ortadan kaldırarak güzel okey salonları olanaklarını da meraklılarına sunmaktadır.

Online Okey Oyna

Online okey sitesi, oynanabilmesi için öncelikle site tercihlerinin yapılması gerekmektedir. Artık sitelerde dostlar sitesi farklı pek çok isme kadar oyun odası bulunmaktadır. Oyun odalarına giriş yaparak istenen masalardan herhangi birine oturup 7/24 ahoy oyna keyfi sürülebilmektedir. Ayrıca kontrolleri yetkililer tarafından yapılan sohbet odalarında küfürden uzak, seviyeli oyun arkadaşları bulunması da mümkündür. Bunun için sohbetli oyun odalarında bulunan masaları tercih etmek gerekmektedir. Sadece oyuna odaklanmak isteyen bireylerin sohbet ayarlarından mesaj bölümlerini kapatmaları da olanaklar arasında yerini almıştır. Aynı şekilde sayılı oynarken radyo gibi ekstra seçeneklerin kullanılıp kullanılmayacağı da bireylerin tercihlerine bırakılmıştır. Bu sayede oyunlardan alınan keyif miktarları maksimuma çıkarılmaktadır.

Okey Siteleri

Bilgisayara karşı okey sitesi, özellikle internet bulunmadığı zamanlarda pek çok kimsenin ilk tercihidir. Ancak internet oynamanın daha çok sevildiği bir gerçektir. İnternetten oynamak için oyunun kurallarını ve temel internet kullanımını bilmek yeterlidir. Siteler, üye olma şartı aramaksızın oyun deneyimi elde edilme şansı tanımaktadır. Fakat 2 kişilik okey de diğer seçenekleri deneyimleri ile de üyelik yaptırmak her daim avantajlıdır. Çünkü bu sayede oyun neticesinde kazanılan puanlar hesaplara anında eklenmektedir. Flash okey neticesinde puanların birikmesi ise, üyelerin kıdemlerini artırmalarını sağlamaktadır. Oyunlara giriş için zaman aralığı da belirtilmemiştir. Bu sayede normal okey için gecenin ilerleyen saatleri de sabah erken zamanlar da tercih edilebilmektedir.

İnternetsiz Okey Nasıl Oynanır?

İnternetsiz oynamak için öncesinde belli hazırlıkların yapılması gerekmektedir. Çünkü oyun internet üzerinden indirilerek işe başlanmalıdır. Üstelik indirme işlemleri mobil cihazlara da bilgisayarlara da kolaylıkla yapılabilmektedir. Parasız oynamak olarak da bilinen indirmeler ücrete tabii tutulmamaktadır. Oyunların kurulumunun yapılmasının ardından internet olmadığı zamanlarda da giriş yapılma şansı doğmaktadır. Üstelik internet erişimi sağlandığında yenilenen bilgileri profillere otomatik bir şekilde aktarılmaktadır. Bunun yanı sıra vip oynama sistemleri de çevrimdışı oynarken çalışmaktadır. Oyunlarda kazanmak ihtimalini artırmak da kullanıcıların elindedir. Okey oyunu taktiklerinin kullanımı kazanma ihtimalini her daim artırmaktadır. Ayrıca taktikler 3 kişilik oynama gibi çoklu oyunlarda da kendini göstermektedir.

Okey Oyunu Oynamak İstiyorum!

Bedava oky oynamak internet sayesinde mümkün. Masaüstü okey sistemlerinden tüm olanaklar artık ücret ödemek zorunda kalınmadan kullanılabiliyor. Aynı şekilde sistemli oynamaktan da para talepleri yapılmıyor. Bu sayede hayat pahalılığının arttığı şu günlerde okey oynamak istiyorum düşüncesi ile belli maliyetlere katlanmak zorunda kalmadan keyifli zaman geçirilebiliyor. Üstelik gezginler oyna ile ücretsiz keyfi her yere taşınabiliyor. Çünkü kral okey oynama olanakları mobil cihazlarda da sorunsuz olarak çalışıyor.

Online Okey Siteleri

4 kişilik oynamak için gerçek hayatta kişi sayısının tamamlanması için uzun süre beklenmesi gerekmektedir. Ancak internetteki salonları, her daim kullanıcılarını beklemektedir. Bu sayede saat fark etmeksizin sahte oynayarak eğlenmek mümkündür. Üstelik internetten renkli oynamanın yeni insanlarla tanışma gibi bir avantajı daha vardır. Bu sayede süper oynarken bir yandan da sosyalleşmek şansı elde edilmektedir. İnternet hızlı okey siteleri oyna konusunda da artı sağlamaktadır.

Seri oyunlar sayesinde zaman kaybı yaşamaksızın profesyonel kimselerle aynı masalarda oyun katılımı sağlanabilmektedir. Şeker gibi odalarda keyifli muhabbetlerin radyo yayınları ile desteklenmesi de çevrimiçi sistem avantajlarındandır. Ayrıca radyolarda oyuncuların özel olarak istek parça talep etmeleri de imkanlar dahilindedir.

Yaramaz Gençlik

Yani oyun sitemizde bilinen en eski oyunlardan biri olan bu oyunu ile vaktin nasıl geçtiğini anlamayacaksınız.  Türkiye’nin en büyük düz okey oyna net topluluğuna siz de katılın. Böylece birbirinden eğlenceli oyun masalarında her zaman kendinize yeni oyun arkadaşları bulabilir ve oyunun keyfini sürebilirsiniz.  Yaramaz Gençlik her zaman en eğlenceli özel oyun partilerinde sizi bekliyoruz. Siteye üye olarak her kesime ve oyun zevkine uyan sayısız oyun seçeneğinden rahatlıkla faydalanabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken hemen sitenin giriş adresine ulaşarak, yeni bir üyelik ücretsiz üyelik oluşturmak ve oyunun keyfini çıkartmak.

Her türlü istek ve şikayetleriniz için iletişim sayfasından bizlere ulaşabilirsiniz.

Okeyy.NET © 2018. Tüm Hakları Saklıdır. Bu Sayfada 70 sorgu 0,145 saniyede oluşturuldu.